Sortiment

V naší vinotéce můžete vybírat z 12 druhů kvalitních stáčených vín včetně ROSE, která se průběžně obměňují. U všech sudových vín klademe důraz na vysokou kvalitu, takže velmi důkladně vybíráme, která vína zařadíme do nabídky.

Díky naší více než 10 leté spolupráci s předními vinaři Vám můžeme nabídnout i vína vyšších přívlastků za příjemné ceny ve formě stáčených vín. V nabídce lahvových vín dáváme přednost kvalitním, moravským malovýrobcům, takže u nás můžete ochutnat vína z produkce:

Každý týden pro Vás máme připraveny desítky přívlastkových vín za zvýhodněnou cenu, tyto vína osobně a pečlivě vybíráme od námi dlouhodobě prověřených vinařů. Skladem máme široký sortiment speciálních vín jako vína ledová, slámová, bobulové výběry a výběry z cibéb.

Zakoupit u nás můžete také doplňkový sortiment jako sklo, vinařské doplňky nebo slané pečivo a olivy. Nově byl náš sortiment obohacen o špičkové kubánské a nikaragujské doutníky, které jsou udržovány v ideální kondici díky kvalitnímu prodejnímu humidoru v 75% vlhkosti.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek