Služby

Víno jako dar

Pro firmy nabízíme hojně využívanou možnost vlastní prezentace a to je víno s Vaší vlastní etiketou. Máte na výběr 10 druhů etiket, které zpracujeme podle Vašich požadavků, můžete si na láhev umístit logo firmy, text nebo jiné výtvarné motivy.

Cena za kompletní láhev včetně etikety a grafického zpracování se pohybuje od 70 Kč včetně DPH. Cena se odvíjí od kvality a ceny použitého vína.

Dne 10.11.2005 vyšla ve Sbírce zákonů č. 441/2005 Sb. novela zákona o dani z příjmu, která umožňuje reklamní předměty (tiché víno - tzn. sekty a perlivá vína jsou z tohoto vyloučena), které jsou opatřeny obchodní firmou poskytovatele tohoto předmětu a jehož hodnota bez daně z přidané hodnoty nepřesahuje 500 Kč, účtovat do nákladů.

Od 1. ledna 2006 mohou firmy podle novelizovaného zákona odečítat DPH z tzv. tichých vín (nikoli tedy vín šumivých - sektů) v hodnotě do 500 korun, které použijí jako propagační předměty. Podmínkou je, že láhev musí být opatřena obchodní značkou nebo ochrannou známkou darujícího, popřípadě názvem propagovaného zboží či služby.

Vždy je tedy nutné dodatečné označení lahve darující firmou. Do ceny, která nepřesáhne 500 Kč, se započítávají také náklady spojené s pořízením reklamního předmětu. Jde například o výdaje na dopravu, dotisk etiket, polepení lahví či náklady na dárkové balení

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek